WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🔎 38. Jak sprawdzić PLAN TRENINGOWY?
Opis odcinka:

Rozpisałeś sobie plan treningowy i zastanawiasz się, czy nie ma w nim błędów? Chcesz skorzystać z gotowego planu z Internetu i dostosować go pod swoje cele? A może chcesz po prostu dowiedzieć się jak sprawdzać plany treningowe? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś "tak" to ten podcast zdecydowanie jest dla Ciebie! Co raz częściej dostaję pytania i prośby o ocenę planu treningowego. Niestety, mimo szczerych chęci nie jestem w stanie tego zrobić, ponieważ żeby tak naprawdę rzetelnie ocenić plan to musiałbym przeprowadzić praktycznie pełną ankietę wstępną. Cele, poziomy zaawansowania, wyniki w bojach, przeciwwskazania, regeneracja, preferencje, dostępny sprzęt, wydolność neuromuskularna. To wszystko i wiele, wiele więcej ma wpływ na wygląd końcowy planu treningowego. Ponadto nawet z tymi danymi sprawdzenie trwałoby w najlepszym wypadku godzinę... Ale...żeby nie zostawiać próśb o sprawdzenie planu treningowego bez odpowiedzi postanowiłem nagrać właśnie ten podcast. I nie tylko podcast, ponieważ stworzyłem też "aplikację", która w zależności od Twojego celu, poziomu zaawansowania i ilości treningów w tygodniu dostosuje parametry, które warto sprawdzić w Twoim planie treningowym! Więcej o tym wszystkim posłuchasz w podcaście!

Materiały do odcinka:
Podcast o regeneracji: https://swiadomytrening.pl/p26/
Podcast o wydolności neuromus.: https://swiadomytrening.pl/p15/
Podcast o trenowaniu ruchów: https://swiadomytrening.pl/p6/

Kalkulator ACR: https://swiadomytrening.pl/kalkulatory/kalkulatorACR/
Tabela objętości wg Mika Israetela: https://www.swiadomytrening.pl/objetosc
Tabela Prilepina: https://www.swiadomytrening.pl/tabelaPrilepina
INOL: https://liftvault.com/resources/inol-calculator-tool/ (spokojnie, u mnie na stronie już niedługo :D)
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest aplikacja "Sprawdź PLAN TRENINGOWY".
Znajdziesz tam blisko 100 punktów do sprawdzenia, które są dostosowane do Twojego celu treningowego, stażu oraz częstotliwości. Ale to nie wszystko - razem z checklistami otrzymujesz także kawał edukacji. Każde sprawdzenie jest dokładnie opisane, żebyś mógł sprawdzić swój plan treningowy świadomie i w odpowiedni sposób!

Jeżeli zastanawiasz się, czy Twój plan treningowy jest odpowiedni to ten moduł zdecydowanie jest dla Ciebie! Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że trenujesz odpowiednio!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/sprawdzPlan

 plan treningowy, sprawdź plan treningowy, trening, siłownia, jak sprawdzić plan treningowy, programowanie treningów, cel treningowy, parametry treningu siłowego, trening siłowy, jak trenować, dobry trening, odpowiedni trening, co sprawdzić w planie treningowym