WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🍗 99. Ile białka w diecie?
Opis odcinka:

Aż dziw, że po tylu odcinkach nie został poruszony jeszcze temat tego ile spożywać białka w diecie. Nadrabiam więc zaległości i wrzucam odcinek na ten temat - dzisiaj o zapotrzebowaniu na białko w różnych przypadkach.

Materiały do odcinka:
Kalkulator Białka Świadomy Trening - https://swiadomytrening.pl/kalkulatorbialka
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 białko, ile białka, jakość białka, najlepsze białko, źródła białka, ilość białka, kalkulator białka