WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧊 88. Morsowanie #1: zalety, wady i przeciwwskazania do morsowania
Opis odcinka:

Pierwszy odcinek z serii podcastów dotyczących morsowania. Przez kolejne 7 tygodni (z przerwą na setny odcinek) w piątki będziemy sobie poruszać tematy dotyczące tej właśnie aktywności. Dzisiaj temat zalet, wad oraz przeciwwskazań do morsowania.

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 morsowanie, zdrowie, odporność, dobry nastrój, jak zacząć morsować, wady i zalety morsowania, zalety morsowania, przeciwwskazania do morsowania, jak długo morsować, zimna woda zdrowia doda, czy morsowanie jest zdrowe, przygotowanie do morsowania, jak przygotować się do morsowania, techniki morsowania