WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 96. Gęstość odżywcza a gęstość energetyczna - różnice
Opis odcinka:

Gęstość odżywcza i gęstość energetyczna bywają używane zamiennie. Niestety jest to spory błąd, ponieważ oba pojęcia znaczą mocno co innego. Jaka jest różnica pomiędzy gęstością odżywczą i gęstością energetyczną? O tym w dzisiejszym podcaście!

Materiały do odcinka:
Odcinek 36 - Nutri Score: https://www.swiadomytrening.pl/p36
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 dieta, gęstość odżywcza, gęstość energetyczna, zdrowa dieta, zdrowe jedzenie, zdrowe produkty, zdrowo, na zdrowie, co jeść, świadoma dieta, wiem co jem, dobre jedzenie, zdrowe jedzenie, zdrowy rozsądek, całe życie na diecie