WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💊 95. Dawkowanie kreatyny: 0.03-0.05g/kg, ale czego dokładnie?
Opis odcinka:

Ostatnimi czasy, zapewne za sprawą wysokich cen kreatyny, mocniej do mainstreamu przebił się temat dotyczący tego, że 5g kreatyny to dawka, która może być nawet dwukrotnie wyższa niż obowiązkowa. Jak w temacie - okazuje się, że 0.03-0.05g na kilogram masy ciała według aktualnego stanu wiedzy jest uznawane za dawkę wystarczającą. Jest jedno ale - musi to być określona forma i rodzaj kreatyny. No i niestety o tym już tak często się nie mówi, dlatego wymagało to doprecyzowania w formie podcastu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest szkolenie "KREATYNA", z którego dowiesz się wszystkiego o tym suplemencie w oparciu o dziesiątki badań naukowych. Rzetelna wiedza i masa konkretów!
Poza modułem o suplementach otrzymasz także dostęp do modułu dotyczącego suplementów w ogólności, w którym dowiesz się jak sprawdzić firmę suplementacyjną, jak wygląda wprowadzenie suplementu na rynek, na co uważać przy zakupie oraz wiele innych przydatnych informacji. Jeżeli chcesz zgłębiać wiedzę o suplementach to ten moduł jest zdecydowanie dla Ciebie! Szczegóły znajdziesz na:
https://www.swiadomytrening.pl/szkolenieKreatyna

 kreatyny, ile kreatyny, forma kreatyny, kreatyna KFD, jak stosować kreatynę, KFD, KFD opinie, suplementy, suplementy diety, odżywki dla sportowców, najlepsze suplementy, co przyjmować,