WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💪 92. Poprawa WYCISKANIA LEŻĄC poprzez dodanie slingshota?
Opis odcinka:

W ostatnim czasie na moim TikToku (do którego obserwacji serdecznie zachęcam) poruszyłem kilkukrotnie temat procy/monstera/slingshota do wyciskania. Uprzedzając - nie, korzystanie z niego nie jest oszustwem, jest po prostu inną dyscypliną. Dzisiaj jednak pomówimy głównie o tym, czy takowy sprzęt może pomóc w wyciskaniu bez żadnego sprzętu (w formule RAW). Odpowiedź nie jest jednoznaczna, więc zachęcam do przesłuchania odcinka :)

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 wyciskanie leżąc, proca, slingshot, monster, wynik, wynik w wyciskaniu, jak poprawić wyciskanie, sprzęt do wyciskania, trening, siłownia,