WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧊 91. Morsowanie #2: przygotowanie do morsowania
Opis odcinka:

Drugi odcinek z serii podcastów dotyczących morsowania. Dzisiaj o tym jak przygotować się do wejścia do zimnej wody zarówno dzisiaj, w połowie października, jak i na parę godzin przed. Kwestie fizyczne, mentalne oraz praktyczne, czyli co wziąć ze sobą nad taflę wody :)

Materiały do odcinka:
Artykuł o morsowaniu: https://swiadomytrening.pl/11
Podcast o zdrowiu: https://swiadomytrening.pl/p4
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 morsowanie, zdrowie, odporność, dobry nastrój, jak zacząć morsować, wady i zalety morsowania, zalety morsowania, przeciwwskazania do morsowania, jak długo morsować, zimna woda zdrowia doda, czy morsowanie jest zdrowe, przygotowanie do morsowania, jak przygotować się do morsowania, techniki morsowania