WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
😢 90. Kontuzja - co robić, jak trenować?
Opis odcinka:

Niestety dostaję sporo pytań dotyczących treningu podczas kontuzji oraz tego co zrobić, gdy kontuzja już nam się przytrafiła. Niestety również nie mam szklanej kuli i nie umiem stwierdzić na odległość czym dokładnie jest "ból barku", czy "ból kolana". Z tego względu odpowiedź jest zawsze podobna - zdiagnozuj swój przypadek i dobierz indywidualną rehabilitację. Są jednak pewne wskazówki powtarzające się w większości przypadków, dlatego postanowiłem nagrać na ten temat odcinek podcastu.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, kontuzja, powrót do formy, jak wrócić do formy, jak wrócić do formy po kontuzji, czy można trenować z kontuzją, trening z kontuzją, trening podczas kontuzji, fizjoterapia,