WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🤔 9. "Na mnie działa" - ile są warte dowody anegdotyczne
Opis odcinka:

Jak to się mówi - gdybym za każdy dowód anegdotyczny, który próbował obalić pewne fakty dostał złotówkę, to bym dzisiaj mógł kupić sobie...piwo w barze :D
A tak serio to naprawdę często używane są tego typu "argumenty" i strzelam, że najczęściej z braku świadomości, aniżeli złych intencji. Także dzisiaj kolejny odcinek uświadamiający i mam nadzieję rozwijający, a dotyczyć będzie właśnie dowodów anegdotycznych!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 dowód, dowody anegdotyczne, na mnie działa, świadomostki, świadomość, obalenie teorii, poziom dowodów, ranga dowodów