WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
⏰ 84. Kiedy zacząć/skończyć masę/redukcję?
Opis odcinka:

W dzisiejszym tytule ukrywają się 4 wyjątkowo popularne pytania, które mi zadajecie i to właśnie na nie sobie dzisiaj odpowiemy. Co ciekawe - odpowiedź na nie wszystkie jest praktycznie identyczna! Dlaczego tak? O tym w audycji :)

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 kiedy masa, kiedy redukcja, redukcja tkanki tłuszczowej, kiedy zacząć masę, kiedy zacząć redukcję, kiedy skończyć redukcję, kiedy skończyć masę, odchudzanie, tkanka tłuszczowa, zdrowie, normy, normy poziomu tkanki tłuszczowej, ile powinienem ważyć, jak sprawdzić czy mam prawidłową wagę, jak sprawdzić czy nie jestem otyły