WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🍻 82. Alkohol - jak ograniczyć jego negatywny wpływ na regenerację
Opis odcinka:

Dzisiaj o alkoholu. Zupełnie przypadkiem w piątkowy podcast :D
A tak serio - alkohol jednoznacznie źle wpływa na regenerację, tutaj nie ma co dyskutować. Jeżeli szukamy elementu relaksacyjnego np. w piwie to skorzystajmy z bezalkoholowego odpowiednika i efekt będzie podobny. Mamy jednak do dyspozycji prostą 'taktykę', która pomoże zmniejszyć wpływ alkoholu na jakość snu, który to przecież jest najważniejszym elementem regeneracji. Gwoli ścisłości - odcinek ma charakter informacyjny i nie zachęcam do spożywania alkoholu :)

Materiały do odcinka:
Odcinek 13 o alkoholu - https://swiadomytrening.pl/p13
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 alkohol, regeneracja, alkohol a regeneracja, piwo po treningu, jakość snu, sen, jednostka alkoholu, jak szybko metabolizuje się alkohol,