WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📚 80. Wyciskanie leżąc - nowe zasady od 2023?
Opis odcinka:

'Koniec pseudowyciskania?' Taki tytuł dałem do jednego z TikToków, w którym poinformowałem Was o opublikowaniu nowych zasad wyciskanie leżąc w IPF (International Powerlifting Federation). Jak się pewnie domyślasz - tytuł dla wielu chwytliwy, więc ładnie się przyjął, ale wymaga wyjaśnienia. No właśnie - i to wyjaśnienie oraz parę przemyśleń na temat nowych zasad usłyszycie w dzisiejszym podcaście!

Materiały do odcinka:
https://www.powerlifting.sport/fileadmin/ipf/data/rules/technical-rules/english/IPF_Technical_Rules_Book_2023__1_.pdf
Komentarze do odcinka:

During the set-up on the bench, the athlete is not allowed toplace his/her feet on the bench - a to chyba totalnie bezsensowana zmiana... (niewspomniane w podcaście)

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 wyciskanie, wyciskanie leżąc, wyciskanie na klatę, siłownia, trening, na klatę, ława, nowe zasady, zasady wyciskania leżąc, kiedy wyciskanie jest zaliczone, trójbój, trójbój siłowy, zawody, sztanga