WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💊 8. Obowiązkowe suplementy
Opis odcinka:

Nie oszukujmy się. Nie wszystkie suplementy działają. Ba, nawet można powiedzieć, że ogromna większość z suplementów nie spełnia funkcji, jakimi się je reklamuje. Są jednak pewne substancje, które nie dość, że mają świetne działanie na organizm to jeszcze stosunkowo niewielkim kosztem (finansowym i czasowym) mogą spowodować znaczną poprawę zdrowia. I to właśnie o nich - obowiązkowych suplementach - dzisiaj w odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 suplementy, obowiązkowe suplementy, zdrowy styl życia, suplementy diety, suplementy obowiązkowe, te suplementy musisz brać, suplementy które musisz przyjmować, suplementy zdrowia, najlepsze suplementy, potwierdzone suplementy, suplementy które działają