WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💰 79. Aplikacja, która PŁACI za robienie KROKÓW
Opis odcinka:

Link do aplikacji:
https://sweatco.in/i/milosz10580120392

Trend Move2EARN (czyli ruszaj się i zarabiaj) nie jest nowością. W chwilach największego zainteresowania w najbardziej popularnej aplikacji tego typu można było zarobić nawet kilkadziesiąt dolarów dziennie. Nieźle, co? A to wszystko za coś, co i tak robimy na co dzień, czyli za kroki. Jak to działa, dlaczego i ile można na tym zarobić oraz o innych szczegółach informuję w dzisiejszym podcaście!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 zarabianie, ruch to zdrowie, kroki, aplikacja płacąca za kroki, aplikacja która płaci za kroki, ruszaj się i zarabiaj, trening, spacer, bieganie, robienie kroków, 10000 kroków dziennie