WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
😴 75. Regeneracja - co na nią wpływa?
Opis odcinka:

Regenerację wraz z progresją (na którą regeneracja wpływa) można z całą pewnością nazwać najważniejszym elementem treningu. To właśnie podczas regeneracji, a dokładniej podczas adaptacji następuje zwiększanie zdolności motorycznych/morfologicznych, na których nam zależy. Jak ją zmaksymalizować? O tym w dzisiejszym odcinku!

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 regeneracja, trening, adaptacja, siłownia, najważniejsze w treningu, najważniejszy element treningu, co raz lepiej, jak się regenerować, podstawy, podstawa regeneracji,