WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🦸 74. Wyskok dosiężny - jedna z cech motorycznych. Mecz Polska - USA (MŚ 2022)
Opis odcinka:

Trening pod wyskok był swego czasu niezłym memem. Faktem jest jednak, że skoczność jest jedną z cech motorycznych. Faktem jest również, że mamy spore pole do jej poprawy. Większość bywalców siłowni nie będzie miało dodatkowych benefitów ze skakania wyżej, jednak warto (jako osoba aktywna fizycznie chcąca utrzymać sprawność) być przynajmniej w środku normy wyskoku dosiężnego, które wynoszą kolejno 60-70 dla mężczyzn i 50-60 dla kobiet.

W tym odcinku będzie też nieco prywaty i będzie to również odcinek podcasto-vloga dotyczącego mojego wyjazdu na mecz Mistrzostw Świata w siatkówce Polska - USA. Spojler - wygrałem piłkę ?

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 wyskok, siłownia, przygotowanie motoryczne, trening, vlog, skoczność, mecz, siatkówka, sprawność, dosiężny, skok dosiężny, zdolności motoryczne,