WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📈 68. Ile robić SERII na dane partie mięśniowe? (objętość cz.2)
Opis odcinka:

Jak dużo ćwiczyć, żeby mieć dobre efekty i żeby nie doprowadzić do przetrenowania? O tym powiedzą nam właśnie pułapy objętościowe i objętość treningowa. Jest to drugi odcinek z miniserii dotyczącej objętości treningowej. Dzisiaj pomówimy sobie już praktycznie o ilościach serii w tygodniu jakie zaleca się wykonywać w treningu hipertroficznym. Oczywiście będą to tylko wskazania i pamiętaj, aby dopasować je do siebie - a o tym jak to zrobić posłuchasz właśnie w tym odcinku podcastu.

Informuję także, że tylko do dnia 15.09.2022 możesz nabyć kurs o rozpisywaniu planów treningowych w obecnej cenie, dlatego jeżeli rozważasz zakup to jest to zdecydowanie dobry czas :)

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening siłowy, objętość, ile ćwiczyć, utrzymanie efektów, najlepsze efekty, jak dużo ćwiczyć, siłownia, trening, wskazania treningowe, regenrecja, przetrenowanie, tabela, ilość serii