WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💡 66. Aktywacje przed treningiem - czy na pewno wiesz po co je robisz?
Opis odcinka:

Aktywacje są jednym z elementów rozgrzewki przed treningiem siłowym. Wbrew temu co mogłoby się czasem wydawać - nie są jednak obowiązkowe, a nieodpowiednie ich wykorzystanie może wręcz negatywnie wpłynąć na nasze treningi. Z tego powodu zadaję tytułowe pytanie - czy wykorzystujesz aktywacje świadomie, czy robisz je "bo tak trzeba", albo "bo tak wszyscy robią"? O tym jak działają aktywacje, po co je wykonywać i jak mogą pomóc (oraz również zaszkodzić) w treningu w dzisiejszym odcinku podcastu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, siłownia, aktywacje, rozgrzewka, przed treningiem, ćwiczenia, trening siłowy,