WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💪 65. Czy MIĘŚNIE są rzeczywiście dużo CIĘŻSZE od tłuszczu?
Opis odcinka:

Kojarzysz swego czasu popularne grafiki porównujące 2kg mięśni i 2kg tłuszczu? Prawdopodobnie tak, ale w razie czego możesz zobaczyć je tutaj - https://www.google.com/search?q=2kg+muscle+and+fat.

Wygląda efektownie, nie? Czy jednak tak to w rzeczywistości wygląda? Sprawdźmy co mówią liczby!

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 mięśnie, tłuszcz, tkanka tłuszczowa, czy mięśnie są cięższe od tłuszczu, waga mięśni, waga tłuszczu, gęstość, duża masa mięśniowa, otyłość,