WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 61. Zdrowe jedzenie - czyli jakie?
Opis odcinka:

Jak często używasz sformułowania, że jakiś produkt jest "zdrowy"? Zapewne często, jak każdy. Oczywiście nie ma w tym nic złego, dopóki zdajemy sobie sprawę, że tak naprawdę ciężko określić czy jeden konkretny produkt jest "zdrowy" czy "niezdrowy" Poprawniej byłoby nazywać produkty mniej i bardziej odżywczymi! Dlaczego? O tym w dzisiejszym podcaście!

Materiały do odcinka:
Linki:
Odcinek 4 - czym jest zdrowie: https://www.swiadomytrening.pl/p4
Odcinek 35 - dobry trening, czyli jaki: https://www.swiadomytrening.pl/p35
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 dieta, zdrowa dieta, zdrowe jedzenie, zdrowe produkty, zdrowo, na zdrowie, co jeść, świadoma dieta, wiem co jem, dobre jedzenie