WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🎁 59. Chcesz jeszcze więcej podcastów i edukacji? Ruszam z Patronite. Kolejny KONKURS
Opis odcinka:

Tym odcinkiem podcastu, chcę Was poinformować, że ruszam z PATRONITE. Tak, tak - to ja dwa tygodnie temu mówiłem, że nie mam na niego pomysłu. Przez te dwa tygodnie jednak sporo się zmieniło i postanowiłem wydzielić specjalne miejsca dla osób, które chciałyby wspierać mój projekt i jednocześnie edukować się jeszcze więcej. Wszelkie szczegóły apropo decyzji, progów oraz nagród oczywiście zostały powiedziane w podcaście.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 patronite, wsparcie, więcej edukacji, edukacja treningowa, trening, siłownia, wiedza, idzie nowe, nowości, darowizny, dodatkowa edukacja, dodatkowy profil