WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🔥 58. Kofeina przed treningiem - zalecenia i zagrożenia
Opis odcinka:

Gdy jestem pytany o przedtreningówkę zazwyczaj odpowiadam tak samo - po prostu zwykła, czysta kofeina. Nie jest tajemnicą, że właśnie ten związek jest podstawą wszystkich (legalnych) przedtreningówek o charakterze stymulującym. Nic dziwnego. Badania mówią, że kofeina może bezpośrednio zwiększyć naszą siłę. Brzmi fajnie nie? Nie warto jednak przesadzać z przedtreningówkami i z kofeiną samą w sobie. Dlaczego? Jakie są zalecenia związane z kofeiną i jak ona w ogóle działa? O tym w dzisiejszym odcinku podcastu!

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 kofeina, przed treningiem, przedtreningówka, ile kofeiny przed treningiem, czy można brać kofeinę przed treningiem, skutki uboczne kofeiny, zjazdy po kofeinie, uzależnienie od kofeiny, jak działa kofeina?