WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
⏰ 57. Okno anaboliczne - hit czy kit?
Opis odcinka:

Koniec treningu, szatnia, otwierasz szafkę wyjmujesz pudełko z jedzeniem i wcinasz. Jeszcze parę lat temu, gdy o oknie anabolicznym mówiło się dużo częściej, była to naprawdę częsta sytuacja. Ostatnimi czasy widzę tego jakby mniej, ale to może tylko moja bańka. Tak czy inaczej - okno anaboliczne: czy rzeczywiście występuje i jak ma się do naszych postępów treningowych? O tym w dzisiejszym podcaście!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 po treningu, okno anaboliczne, czy muszę jeść tuż po treningu, trening, siłownia, białko, makroskładniki, kiedy posiłek potreningowy, jedzenie,