WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💪 54. Czy faza ładowania KREATYNY może mieć sens? Wyniki konkursu
Opis odcinka:

Kiedy mówimy o suplementacji KREATYNY najczęściej wspomina się dawkę 5g dziennie. Ostatnimi czasy, wraz z rosnącymi cenami tego suplementu - co raz więcej treści uświadamia, że dawka 0.03-0.05g/kg masy ciała jest wystarczająca, a to wychodzi zwykle poniżej 5g. Faza ładowania wydaje się, że odeszła do lamusa, a my, trenerzy mówimy jednoznacznie, że nie ma ona sensu. Czy tak rzeczywiście jest? A może sa sytuacje, w których byłaby ona zasadna? O tym w dzisiejszym odcinku podcastu.

Oprócz tego powiemy sobie o wynikach konkursu zakomunikowanego w odc. 50 oraz o planach konkursowych na przyszłość!

Materiały do odcinka:
Komentarze do odcinka:

Wyniki KONKURSU (dostęp do 31.07.2022):
https://swiadomytrening.pl/wynikiKonkursKreatyna202207

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest szkolenie "KREATYNA", z którego dowiesz się wszystkiego o tym suplemencie w oparciu o dziesiątki badań naukowych. Rzetelna wiedza i masa konkretów!
Poza modułem o suplementach otrzymasz także dostęp do modułu dotyczącego suplementów w ogólności, w którym dowiesz się jak sprawdzić firmę suplementacyjną, jak wygląda wprowadzenie suplementu na rynek, na co uważać przy zakupie oraz wiele innych przydatnych informacji. Jeżeli chcesz zgłębiać wiedzę o suplementach to ten moduł jest zdecydowanie dla Ciebie! Szczegóły znajdziesz na:
https://www.swiadomytrening.pl/szkolenieKreatyna

 kreatyna, dawkowanie kreatyny, ile kreatyny, faza ładowania kreatyny, czy faza ładowania ma sens, dawki kreatyy, ile brać kreatyny, suplement na siłę, suplement na masę, wszystko o kreatynie