WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🌞 53. Suplementacja witaminy D także latem?
Opis odcinka:

Bardzo mnie cieszy, że co raz więcej osób jest świadomych suplementacji witaminy D. W okresie jesienno-zimowym promienie słoneczne padają pod zbyt małym kątem, aby nastąpiła podskórna synteza tego związku. Co jednak z okresem wiosenno-letnim, gdy teoretycznie jesteśmy w stanie uzupełnić normę witaminy D poprzez samą ekspozycję na słońce? Okazuje się, że mimo teoretycznie sprzyjających warunków spora część populacji powinna suplementować witaminę D przez cały rok. Czy zaliczasz się do tych osób? Na co zwrócić uwagę i jakie sytuacje mogą potęgować ryzyko niedoborów witaminy D? O tym w dzisiejszym odcinku!

Materiały do odcinka:
swiadomytrening.pl/p8 - podcast "obowiązkowe suplementy"
swiadomytrening.pl/p28 - podcast o doborze suplementów
Normy dotyczące witaminy D - https://ncez.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/03/normy_zywienia_2020web.pdf - strona 177 (dostęp na dzień wydania podcastu)
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 słońce, lato, suplementy, witamina D, suplement witaminy D, suplementacja witaminy D, ile witaminy D, ile trzeba być na słońcu, aby zapewnić normę witaminy D, zdrowie, niedobór witaminy D, ile jednostek witaminy D, jak oznaczyć poziom witaminy D, witamina D we krwi, czy trzeba brać witaminę D latem