WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💸 49. Ile kosztuje sprzęt do trójboju siłowego?
Opis odcinka:

Trójbój siłowy staje się co raz popularniejszym sportem. Aby go trenować właściwie nie potrzebujesz nic więcej niż standardowe wyposażenie jakie potrzebujesz na siłkę - koszulka, spodenki i buty. Tak, tyle wystarczy.

Stety/niestety w tym sporcie jest dozwolona cala masa dodatków, które mogą poprawić nasz wynik w poszczególnych bojach lub po prostu są przydatne w treningu.

Jaki to sprzęt i z jakim kosztem wiąże się jego zakup? O tym w dzisiejszym podcaście!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, siłownia, trójbój, trójbój siłowy, sprzęt, wyposażenie, ile kosztuje, neopreny do trójboju, pas do trójboju, usztywniacze do trójboju, koszty