WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🌞 48. Jak utrzymać formę w wakacje (zachowując zdrowy rozsądek)?
Opis odcinka:

Wakacje to dla większości czas odpoczynku - również od treningu czy restrykcyjnej diety. W związku z sezonem urlopowym pytanie o utrzymanie formy jest wyjątkowo częste, zatem postanowiłem nagrać o tym odcinek podcastu, który jest jednocześnie trzecim z wakacyjnej mini-serii.

"Utrzymanie formy w wakacje" to dosyć szerokie stwierdzenie, dlatego uściślając powiemy sobie o utrzymaniu: siły, masy mięśniowej oraz kompozycji ciała i to w perspektywie zarówno całych wakacji, jak i samego urlopu. Oprócz tego nie zabraknie wskazówek stricte zdrowotnych oraz rekomendacji pomocnych suplementów!

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 trening, efekty, dieta, forma, siłownia, wakacje, forma na wakacjach, jak utrzymać formę w wakacje, jak utrzymać formę na wakacjach, zdrowy rozsądek na wakacjach, jak utrzymać siłę, jak utrzymać masę, trening siłowy, hipertrofia, odpoczynek, wolne, urlop, siłownia na urlopie, dieta na urlopie,