WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
😔 47. Zanik efektów po zaprzestaniu treningów - kiedy następuje i jak długo wraca się do formy
Opis odcinka:

Jak szybko tracimy formę? Na to pytanie odpowiemy sobie dzisiaj w odniesieniu do treningu siły i treningu ukierunkowanego na zwiększenie masy mięśniowej. Czy rzeczywiście tydzień bez treningu powoduje już pierwsze spadki? Dlaczego jesteśmy znacząco słabsi nawet po krótkiej przerwie? No i przede wszystkim - jak długo będziemy do tej formy wracać? Na te wszystkie pytania odpowiemy sobie w dzisiejszym odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, efekty, siłownia, odpoczynek, przerwa od treningu, jak szybko wrócę do formy, powrót do formy, trening siły, tydzień bez siłowni, zanik mięśni, spadek siły po przerwie, czy można robić przerwy w treningu