WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🤖 46. Wyrabianie (zdrowych) nawyków
Opis odcinka:

Zdrowa dieta? Regularne treningi? A może chcesz po prostu zadbać o zdrowie? Bardzo dobre cele! Potrzebujesz motywacji? A co jeżeli Ci powiem, że zamiast w kółko się motywować możesz stworzyć nawyki, które pozwolą Ci spełnić Twój cel na "autopilocie"? Tym właśnie są nawyki - tak samo jak codziennie myjesz zęby i nie musisz się do tego specjalnie motywować, tak samo możesz wyrobić sobie nawyk zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej czy dobrego snu!

Brzmi abstrakcyjnie? Posłuchaj tego odcinka!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 zdrowie, zdrowa dieta, trening, aktywność fizyczna, ruch, sen, zdrowe nawyki, nawyki, motywacja, jak się motywować, silna wola, świadomość,