WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🤯 44. "Pochodna amfetaminy" - czasem bierzesz ją w pełni świadomie
Opis odcinka:

"W suplemencie diety znaleziono niedozwoloną substancję, która jest pochodną amfetaminy" - na pewno kojarzysz taki tekst, bo takich wpadek firm suplementacyjnych bywa sporo. Przyznasz, że wyrażenie nazwy substancji jako pochodnej narkotyku brzmi groźnie, co? A jeżeli bym Ci powiedział, że jest duże prawdopodobieństwo, że miałeś z tą substancją styczność? Związek, o którym mowa jest często spotykany w lekach na grypę, czy katar. Jaka to substancja i w jakich lekach się znajduje? O tym posłuchasz w podcaście!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 suplement, suplementy diety, odchudzanie, narkotyki, substancje, leki, leki na przeziębienie, leki na katar, zabroniona substancja, zdrowie, skutki uboczne brania leków, pochodna amfetaminy, pochodna narkotyku