WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📊 42. Trzy metody treningowe, które pomogą Ci trenować ciężej
Opis odcinka:

Chcesz trenować ciężej? Dzisiaj mam dla Ciebie 3 mniej znane, acz bardzo skuteczne propozycje zwiększenia intensywności/objętości treningu. Korzystaj z tych metod treningowych w pełni i popraw swój progres!

Tutaj jeszcze należy się małe doprecyzowanie - nie zawsze trenowanie ciężej przełoży się na lepsze efekty. Aby stawać się co raz lepszym w danej zdolności - musimy się odpowiednio regenerować z bodźca treningowego. Całe programowanie właściwie treningowe opiera się na odpowiednim zarządzaniu zmęczeniem. Dobry trening to taki, który przede wszystkim przybliży Cię do celu, ale także dostarczy możliwie duży bodziec przy możliwie małym zmęczeniu. Pamiętaj o tym! A jeżeli chcesz dowiedzieć się czemu nie można cały czas trenować na 100% to zapraszam do odcinka o numerze 26, który ma dokładnie taką nazwę - "Dlaczego nie można trenować cały czas na 100%?"

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, programowanie treningu, plan treningowy, metody treningowe, trenowanie, siłownia, ciężary, trójbój siłowy, jak trenować, skuteczny trening, świadomy trening, ćwiczenia