WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📚 41. Jak wyszukiwać BADANIA NAUKOWE?
Opis odcinka:

Tytuł tego odcinka mówi wszystko. Powiemy sobie dzisiaj jak wyszukać opracowania naukowe i z jakich stron przy tym korzystać.

Oprócz tego powiem Ci dlaczego w moich wpisach, podcastach i innych publikacjach rzadko kiedy znajdują się źródła w postaci badań naukowych i dlaczego akurat w ostatnim odcinku podcastu takowe się znalazły.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 badania, opracowania, badania naukowe, trening, dieta, suplementy, wiedza, wyszukiwarka, EBM, podcast, artykuł, wpis, publikacje, strony, strony internetowe