WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
⚽ 3. O czym w HejtParku mówił Selekcjoner Michniewicz? Próg mleczanowy.
Opis odcinka:

Około miesiąca temu został wyemitowany odcinek HejtParku z udziałem Czasława Michniewicza - nowego Selekcjonera Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Sporą część odcinka musiał on się tłumaczyć z przeszłości, jednak dla mnie najciekawszym momentem był ten, gdy tłumaczył niepowodzenia Legii. Właśnie podczas tej wypowiedzi poruszył też temat progu mleczanowego (nie używając tej nazwy wprost). Zrobił to nieco pobieżnie i dlatego uznałem, że rozszerzenie tematu może być zasadne. Mam nadzieję, że zrobiłem to w sposób przestępny i klarowny :)

Materiały do odcinka:
Notatki do odcinka znajdziesz pod adresem: https://www.swiadomytrening.pl/n3
Znajdziesz tam fragment HejtParku, w którym Selekcjoner poruszał temat oraz wykres, który omawiam.
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 próg mleczanowy, piłka nożna, wytrzymałość, próg tlenowy, piłka nożna, trening wytrzymałościowy, trening, maksimum treningowe, strefy tętna, trening piłkarski, ćwiczenia piłkarskie, test sprawności fizycznej w piłce nożnej