WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 27. Rozkład makroskładników w diecie osoby aktywnej fizycznie
Opis odcinka:

Jak ustalić proporcję makroskładników, gdy wiemy już ile kalorii spożywać? O tym porozmawiamy w dzisiejszym odcinku!

Materiały do odcinka:
Linki:
Kalkulator Diety Świadomy Trening - https://www.swiadomytrening.pl/kalkulatordiety
Kalkulator Białka Świadomy Trening -
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 makroskładniki w diecie, rozkład składników odżywczych, w diecie, dieta osoby, osoby aktywnej fizycznie, aktywnej fizycznie, dieta dla aktywności fizycznej, makroskładniki, dieta, węglowodany, białko, tłuszcz, osoba aktywna, rozkład makroskładników, żywienie fitness, żywienie dietetyczne, żywność, jedzenie, proporcje makroskładników