WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🎭 25. Moje spojrzenie na (fit) social-media. Zdrowie psychiczne w sieci.
Opis odcinka:

Odcinek z serii #Świadomostki, więc trochę nietypowy, może lekko offtopowy. Niemniej - dzisiaj parę słów na temat social-mediów. Moje spojrzenie, porady i trochę marudzenia, zakończonego jednak jednoznacznymi pozytywami!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 social-media, zdrowie psychiczne, realia dzisiejszego świata, moje zdanie, media społecznościowe, instagram, zagrożenia związane z mediami społecznościowymi, media społecznościowe a lęk, media społecznościowe a depresja, uzależnienie od mediów społecznościowych, zagrożenia związane z mediami społecznościowymi dla zdrowia psychicznego, wpływ mediów społecznościowych, świadomość zdrowia psychicznego,