WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🔥 23. Czy trening 2x dziennie ma sens?
Opis odcinka:

Jeżeli zadasz tytułowe pytanie osobie trenującej już jakiś czas na siłowni to prawdopodobnie odpowie Ci, że absolutnie nie. Z drugiej jednak strony popatrz na zawodowych sportowców - ci trenują czasem nawet i 3x dziennie. Oni nie mają innych obowiązków i mogą poświęcać dowolną ilość czasu na trening. Jak to zatem wygląda? Czy bardzo częste trenowanie może przynosić efekty? Spróbujmy sobie na to pytanie odpowiedzieć!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening codziennie, częste trenowanie, siłownia, treningi, wskazówki dotyczące treningu, dwa razy dziennie, plan treningowy, regeneracja, treningi siłowe