WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🍗 21. Czy białko odchudza?
Opis odcinka:

Czy białko odchudza? I tak, i nie. Dlaczego tak? Dlaczego nie? Właśnie o tym (oraz skąd pomysł na odcinek) sobie porozmawiamy.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 czy białko pomaga schudnąć? czy białko jest dobre na odchudzanie? dieta wysokobiałkowa, żywność wysokobiałkowa, co to jest dieta wysokobiałkowa, czy białko odchudza, czy jedzenie białka pomaga schudnąć, czy picie białka pomaga schudnąć, czy białko może sprawić, że schudniesz