WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💰 2. Dlaczego kreatyna (i nie tylko) drożeje i ile może kosztować?
Opis odcinka:

Ten temat co prawda nie wiąże się bezpośrednio z treningiem, dietą i zdrowiem, ale na pewno poniekąd dotyczy nas, trenujących. Właśnie dla takich tematów została stworzona seria #ŚWIADOMOSTKI.
Kreatyna znacznie podrożała i prawdopodobnie nie zakończyła trendu. Czemu drożeje? Bo inflacja? Dla mnie to zbyt płytkie wytłumaczenie. Sprawdź jak ostatnie dwa lata wpłynęły na obecną cenę kreatyny.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 cena kreatyny, inflacja ceny kreatyny, koszt kreatyny, koszt suplementów, inflacja, ekonomia, ile kosztuje kreatyna, dlaczego kreatyna drożeje, ile kreatyna może kosztować