WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🛌 17. Sen - najlepsza forma regeneracji. Ile i jak spać?
Opis odcinka:

Sen jest podstawą regeneracji organizmu. Często skupiamy się na ilości snu, jednak niemniej ważnym parametrem jest jego jakość. Dzisiaj poruszymy sobie oba te tematy - ile spać i jak spać.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 sen, ile snu, jakość snu, ilość snu, porady dla lepszego snu, ile snu potrzebujesz, lepszy sen, znaczenie snu, rutyna na dobranoc, dobre samopoczucie, regeneracja, odpoczynek, progres, zdrowie, higiena snu, jak się wysypiać