WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 16. Zdrowy styl życia w pigułce. To wcale nie musi być trudne!
Opis odcinka:

Zdrowy styl życia to część nazwy tego podcastu. Ale czym takowy styl w ogóle jest?! Sałatka w każdym posiłku i bieganie codziennie? Absolutnie. Zdrowy styl życia jest prostszy niż mogłoby Ci się wydawać. Zgodnie z zasadą Pareto - 20% wkładu daje 80% efektu! Mam nadzieję, że uda mi się obronić postawioną tezę na długości odcinka :)

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 zdrowy styl życia, zdrowa dieta, aktywność fizyczna, ćwiczenia, dobre samopoczucie, odchudzanie, cele zdrowotne, odżywianie, trening siłowy, planowanie posiłków, przygotowywanie posiłków, plan treningowy, jak być zdrowym, porady dotyczące zdrowego stylu życia