WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 155. Zdrowa dieta musi być droga?
Opis odcinka:

Dzisiaj niejako kontynuacja odcinka 131, w którym rozmawialiśmy sobie o sposobach na tańsze zakupy. Dziś spotykamy się parę dni po osiągnięciu przez inflację pełnoletności, ale zamiast świętować porozmawiamy sobie o kosztach diety oraz (jak to u mnie) co w ogóle znaczy "zdrowo" i "tanio".

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 dieta, zdrowie, zdrowo i tanio, jak wydawać mniej na jedzenie, inflacja na jedzeniu, zdrowe jedzenie, zdrowa dieta, zdrowo i tanio