WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🛡 151. Żywność wzmacniająca odporność - 12 produktów
Opis odcinka:

Z jednej strony wiosna już blisko, z drugiej widzę za oknem śnieg. Czy to idealna okazja na temat tego odcinka? Nie wiem, ale wiem, że produkty, o których sobie dzisiaj powiemy są korzystne nie tylko w okresie jesienno ziomowym i ich ogrom prozdrowotnych właściwości przyda nam się w każdej porze roku! A jakie to produkty? O tym właśnie dzisiaj porozmawiamy

Materiały do odcinka:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7356429/
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka