WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🏋 15. Wydolność neuromuskularna - często pomijany aspekt planowania treningowego
Opis odcinka:

Taka sytuacja: pewna dziewczyna wyciska sobie na spokojnie 60 kg na parę powtórzeń, dokłada 2.5 kg i nie może zrobić ani jednego ruchu. Znajome? Odpowiada za to wydolność neuromuskularna, którą kobiety mają domyślnie niższą. O co chodzi z tą wydolnością i dlaczego jest tak WAŻNA w kontekście planowania treningowego? O tym w dzisiejszym odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 wydolność neuromuskularna, tworzenie planu treningowego, pisanie planów treningowych, tworzenie programów treningowych, sprawność nerwowo-mięśniowa, program treningowy w kulturystyce i podnoszeniu ciężarów, parametry treningowe, plany treningowe, sprawność neuromięśniowa, ćwiczenia neuromięśniowe, trening neuromięśniowy, trening siłowy, treningi