WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🔥 149. Kalorie spalone podczas... - jak obliczyć ilość spalonych kalorii podczas danej aktywności?
Opis odcinka:

Gdy chce się dowiedzieć ile kalorii spala dana aktywność to najczęściej korzysta się z wyszukiwarki wpisując hasło "ile kalorii spala...". W wynikach dostaniemy najczęściej konkretną wartość. Oczywistym jest jednak, że inna ilość kalorii spali kobieta 40kg i mężczyzna 110kg. Z tego względu mam dla Ciebie dzisiaj alternatywę, która pozwoli Ci w miarę dokładny sposób oszacować ilość spalonych kalorii podczas danego wysiłku.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 spalone kalorie, spalanie kalorii, ile kalorii spala dana aktywność, kalorie spalone podczas aktywności, jak obliczyć ile spala się kalorii