WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
👨 141. Boostery testosteronu - jak (nie)działają
Opis odcinka:

Testosteron to hormon utożsamiany z męskością. Często myśli się, że jego wyższy poziom jest gwarancją przyspieszonego tempa budowy masy mięśniowej i poprawionej regeneracji. Nie bez przyczyny - doping w postaci iniekcji dużych dawek testosteronu powoduje takie działanie. My jednak nie mówimy o dopingu, a suplementacji - tutaj sprawy mają się nieco inaczej i właśnie o tym sobie dzisiaj porozmawiamy!

Komentarze do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 boostery testosteronu, testosteron, suplementy, zwiększenie poziomu testosteronu, naturalnie wyższy poziom testosteronu, wysoki poziom testosteronu, czy boostery testosteronu działają