WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🏃 140. Chodzisz na siłownię i myślisz, że masz aktywny tryb życia? Możesz się zaskoczyć :)
Opis odcinka:

Czy 5 treningów na siłowni tygodniowo to aktywny tryb życia? To zależy! Równie dobrze można mieć w takiej sytuacji niską aktywność i mało aktywny tryb życia, jak i sytuację dokładnie przeciwną. Zaskoczony? W tym podcaście rozwieję wątpliwości na temat tego jak określić swoją aktywność fizyczną i czym się głównie kierować.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 aktywny tryb życia, siłownia, trening, czy siłownia to aktywny tryb życia, ruch, ruch to zdrowie