WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
⚖ 14. Kontrola wagi. Jak się ważyć żeby nie zwariować?
Opis odcinka:

Wagę większość osób ma w domu. Pytanie czy wszyscy umieją z niej korzystać? Oczywiście sam pomiar jest zazwyczaj banalny, jednak interpretacja wyników już nie. Dzisiaj przedstawię Ci metody, dzięki którym wynik z wagi będzie znaczył więcej niż sama cyfra.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 kontrola wagi, jak się ważyć, waga łazienkowa, strategie odchudzania, czy mogę się ważyć codziennie, waga, wagi, ważenie się, odchudzanie, mierzenie wagi, jak mierzyć wagę, zdrowe nawyki