WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🍬 139. Cukier pod innymi nazwami - bądź świadomy tych 35 składników
Opis odcinka:

Cukier na etykietach bywa marketingowo "ukrywany" pod innymi nazwami. Warto mieć ich świadomość, dlatego postanowiłem nagrać odcinek podcastu w tym temacie. Pamiętaj, różnica pomiędzy jednym a drugim cukrem jest marginalna - nie ma większego znaczenia czy użyto cukru białego czy brązowego. Nie zawsze jednak nazwy są tak klarowne i jednoznaczne, dlatego zapraszam do przesłuchania dzisiejszego odcinka podcastu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 cukier, etykiety, czytamy etykiety, cukier na etykietach, inne nazwy cukru, różne nazwy cukru, jak inaczej zapisuje się cukier, jak czytać etykiety