WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🤖 137. Czy sztuczna inteligencja zastąpi trenerów i dietetyków?
Opis odcinka:

ChatGPT to głośny temat ostatnich tygodni. Wiele osób zachwyca się możliwościami narzędzia. Czytałem także wielokrotnie, że sztuczna inteligencja zastąpi już niedługo trenerów i dietetyków. Co o tym sądzę z perspektywy programisty? O tym w dzisiejszym odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 sztuczna inteligencja, trening, dieta, plan treningowy, dieta od sztucznej inteligencji, plan treningowy od sztucznej inteligencji, czy sztuczna inteligencja zastąpi trenerów, czy sztuczna inteligencja zastąpi dietetyków, chatgpt, plan od chatgpt, dieta od chatgpt