WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🏃 134. "Szybki" i "wolny" metabolizm? Dowiedz się czym są!
Opis odcinka:

Zapewne znasz tytułowe stwierdzenia. Niestety często za tempo metabolizmu obwinia się czynniki, na które nie mamy większego wpływu. Prawda jest zgoła inna. Czy zatem jest ten metabolizm i dlaczego niektórzy mają "szybki" a inni "wolny"? O tym sobie dzisiaj pomówimy!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 metabolizm, szybki metabolizm, wolny metabolizm, szybki i wolny metabolizm, co oznacza szybki metabolizm, dlaczego niektórym jest łatwiej schudnąć, odchudzanie, jak schudnąć